خبرگزاری بخدی

منو
اخبار داخلی

کشته و زخمی شدن چهارتن در ولایت دایکندی

در تاریخ:
سه شنبه ۱۳ جدی ۱۳۹۰
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

مقام های محلی در ولایت دایکندی می گویند که شب گذشته بر اثر حمله مسلحانه افراد ناشناس در ولسوالی خدیر این ولایت دو نفر کشته و دو تن دیگر زخمی شده اند.

قربانعلی ارزگانی والی دایکندی صبح امروز سه شنبه به خبرگزاری بخدی گفت:” پس از انتقال مسئولیت های امنیتی دایکندی به نیروهای امنیتی داخلی که چند روز پیش صورت گرفت، این اولین رویداد خشونت باری است که صورت گرفته و باعث کشته و زخمی شدن چهارتن شده است”.
ارزگانی افزود:” افراد کشته و زخمی شده در حالی که بسوی قریه شکردره ولسوالی خدیر در حرکت بودند توسط افراد مسلح ناشناس مورد حمله قرار گرفته که دو نفرشان کشته و دو تن دیگرزخمی شده اند”.
به گفته والی دایکندی؛ تا کنون کدام گروه مسلح مخالف دولت و یا افرادیکه وابسته به گروه طالبان باشند در ولایت دایکندی وجود نداشت اما احتمال می رود که بعضی افراد تا هنوز هم سلاح های غیر قانونی داشته باشند.
در همین حال عبدالقادر حیدری ولسوال ولسوالی خدیر در گفتگو به خبرگزاری بخدی گفت:” افراد زخمی شده در کلینیک مرکز این ولسوالی انتقال یافته و در حال حاضر وضعیت صحی شان خوب است”.
گفتنی است که پس از انتقال مسئولیت تامین امنیت دایکندی از نیروهای خارجی به قوای امنیتی داخلی که در تاریخ ۷ جدی سال روان صورت گرفت، این اولین رویداد خشونت باری است که در این ولایت روی می دهد.
محمدزمان احمدی- خبرگزاری بخدی (بامیان )

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

Baztab News

اخبار مرتبط:

ثبت ۷۴ مورد قضیه اقدام به خودکشی در کمتر از یک سال در دایکندی

حوت ۷, ۱۳۹۷

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks