خبرگزاری بخدی

منو
ورزشی

فرحان یوسفزی رییس جدید کرکت بورد افغانستان شد

در تاریخ:
چهارشنبه ۲ اسد ۱۳۹۸
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

 

با حکم رییس جمهور غنی، عزیز الله فضلی رییس کرکت بورد افغانستان برکنار و فرحان یوسفزی جانشین او شد.

در زمان مدیریت آقای فضلی در رقابت‌های جام جهانی ۵٠ آوره (یک‌روزه) که در انگلستان برگزار شد، تیم افغانستان همه ۹ بازی خود را به رقیب واگذار کرد که باعث ناامیدی هواداران این تیم شد.

بعد از برگشت تیم ملی افغانستان از بازی جام جهانی، راشد خان آرمان نیز به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی کریکت افغانستان انتخاب شد، او جانشین گلبدین نایب شد که کاپیتانی تیم ملی افغانستان را در جام جهانی اخیر در بریتانیا به عهده داشت.

افغانستان در جام جهانی تمام دیدارها با تیم‌های استرالیا، سریلانکا، نیوزلند، آفریقای جنوبی، انگلستان، هند، بنگلادش، ویست اندیز و پاکستان مسابقه را با تفاوت‌های مختلف واگذار کرد.

دستیابی به این نتیجه باعث شد که منتقدان کریکت افغانستان ادعا کنند که کریکت افغانستان نسبت به چهار سال گذشته و اولین تجربه در جام جهانی”۵٠ آور (دور)”، هیچ پیشرفتی نداشته است، اما طرفداران کریت افغانستان مدعی هستند که کریکت در فهرست رشته‌های موفق ورزشی این کشور قرار دارد.

تغییرات در ریاست شورای کریکت افغانستان تازگی ندارد، چندی پیش آقای غنی، لطف‌الله عاطف مشعل را از این سمت برکنار و بجای او عزیزالله فضلی را گماشت که به گفته طرفداران کریکت تجربه زیادی در کریکت افغانستان داشت.

انتخاب آقای فضلی به عنوان رئیس جدید شورای کریکت افغانستان در ابتدا باعث خوشبینی‌های زیادی شد، ولی بعد از گرفتن نتیجه ضعیف تیم کریکت در بازی جام جهانی، انتقادهای زیادی از روند مدیریت او شد.

خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

Baztab News

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks