خبرگزاری بخدی

منو
ورزشی

شکست خانگی رئال مادرید و فاصله ۷ امتیازی با صدر جدول لالیگا

در تاریخ:
پنج شنبه ۳۰ سنبله ۱۳۹۶
گزارش توسط:
اشتراک گذاری:

در شب دوم از هفته پنج رقابت های لیگ برتر فوتبال اسپانیا (لالیگا) دیشب پنج دیدار برگزار شد که در مهمترین دیدار رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود با گول ثانیه های پایانی سابرینا مغلوب بتیس شد.

رئالی ها با این شکست تلخ با تفاوت ۷ امتیاز از صدر جدول لالیگا فاصله گرفتند تا در همین ابتدای فصل فشار زیادی را متحمل شوند.

بازی با برتری بتیس آغاز شد و این تیم می توانست در همان دقیقه ۴ روی ناهماهنگی مدافعان رئال مادرید به گول برسد؛ اما ضربه سانابریا در آستانه ورود به دروازه توسط کارواخال بیرون کشیده شد تا رئال از دریافت یک گول حتمی نجات پیدا کند.

در دقیقه ۱۰ و روی پاس راموس، رونالدو می توانست با یک ضربه پشت پا دروازه بتیس را باز کند؛ اما مدافعان بتیس مانع باز شدن دروازه شدند.

در اواخر نیمه اول و روی همکاری مودریچ و ایسکو، ستاره تکنیکی و اسپانیایی رئال مادرید در آستانه زدن گول اول بود؛ اما ضربه او با مهار فوق العاده آدان همراه بود تا نیمه اول با تساوی بدون گول به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، دامنه حملات کهکشانی ها ادامه یافت و در دقیقه ۵۱ رونالدو بهترین فرصت را از دست داد. روی نفوذ دیدنی گرت بیل و ارسال عرضی او، رونالدو تقریبا مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شد؛ اما ضربه او از بالای دروازه به یبرون رفت.

لحظاتی بعد و روی اشتباه مدافعان رئال، فرانسیس فرصت خوبی برای زدن گول برتری داشت؛ اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه خارج شد.

در ادامه و روی حرکت زیبای رونالدو، کارواخال می توانست کار بتیس را تمام کند؛ اما ضربه او از دهانه دروازه به دیرک برخورد کرد.

در دقیقه ۷۵ این بار گرت بیل با یک ضربه پشت پای فوق العاده فرصت خوبی برای زدن گول اول داشت؛ اما ضربه او بعد از واکنش آدان به دیرک دروازه برخورد کرد.

در ادامه رئال تلاش زیادی برای شکستن قفل دروازه بتیس داشت؛ اما سد محکم دفاع حریف اجازه خلق موقیعت را نیز به آنها نمی داد. در ثانیه های پایانی ضربه سر مایورال نیز با مهار آدان همراه بود.

اما در ثانیه های پایانی و روی تعلل مدافعان رئال، ضربه سر سانابریا وارد دروازه ناواس شد تا بتیس با یک گول حریف نامدار خود را مغلوب کند.

در دیگر دیدار شب گذشته اتلتیکومادرید با نتیجه ۲ بر ۱ بلبائو را شکست داده و به صدر جدول نزدیک شد.

خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

تازه‌ترین خبرها

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی
محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks

صاحب امتیاز: محمد سالم وحدت

مدیر مسئول: احمدظاهر قادری

مدیر مالی و اداری: سید صمیم مدبر

گزارشگران: قیس ابراهیمی، حفیظ الله یوسفی، طاهره سریر

نشانی دفتر: کابل، پل سرخ، افغانستان