خبرگزاری بخدی

منو
اخبار داخلی

قوماندان امنیه ولسوالی جغتو غزنی کشته شد؛ سه قوماندان در کمتر از دو ماه

در تاریخ:
پنج شنبه ۳۰ سنبله ۱۳۹۶
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

مقام های محلی ولایت غزنی در جنوب شرق کشور اعلام کردند که سرپرست قوماندانی امنیه ولسوالی جغتو این ولایت حوالی صبح امروز (پنج‌شنبه) به اثر انفجار ماین کنار جاده کشته شده است.

این سومین قوماندان امنیه ولسوالی جغتو ولایت غزنی است که در کمتر از دو ماه گذشته به اثر انفجار ماین کنار جاده و حمله تهاجمی طالبان کشته شده اند.

محمد زمان خوستی، قوماندان امنیه ولایت غزنی با تایید این رویداد به خبرگزاری بخدی که میراجان جعفری که به تازگی به عنوان سرپرست قوماندانی امنیه ولسوالی جغتو تعیین شده بود حوالی ساعت ۸:۰۰ صبح امروز کشته شد.

آقای خوستی گفت که سرپرست قوماندانی امنیه جغتو زمانی که از مرکز این ولسوالی برای بازدید از پوسته های امنیتی به سوی کوتل میوند در حرکت بود، موتر حامل او در مسیر راه با ماین جاسازی شده کنار جاده برخورد کرده است.

در این رویداد قوماندان میراجان جعفری کشته و سه سرباز پولیس نیز زخمی شده اند.

در همین حال خالقداد اکبری، عضو شورای ولایتی غزنی به خبرگزاری بخدی گفت: ” قوماندان میراجان که شش روز پیش به عنوان سرپرست قوماندانی امنیه ولسوالی جغتو تعیین شده بود صبح امروز قربانی ماین کنار شده شد و سرباز پولیس هم زخمی شده اند.”

آقای اکبری گفت که وضعیت صحی سربازان پولیس نیز وخیم گزارش شده است.

از سویی هم آقای اکبری تلفات افسران پولیس و قوماندانان امنیه در این ولایت را ناشی از مدیریت نادرست و مداخله والی این ولایت می خواند.

اکبری می گوید تا زمانی که تغییرات در رهبری ولایت غزنی به وجود نیاید، وضعیت امنیتی این ولایت بد تر شده و دست شورشیان به انجام حملات تخریبی و تهاجمی بازتر خواهد شد.

این در حالی است که هفته گذشته محمد اسحاق جلیلی، قوماندان امنیه ولسوالی جغتو در مسیر کوتل میوند در این ولسوالی به اثر انفجار ماین کنار جاده و حدود یک ماه پیش نیز منظور حسین قوماندان امنیه این ولسوالی در حمله تهاجمی طالبان کشته شدند.

خبرگزاری بخدی

 

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

اخبار مرتبط:

دومین قوماندان امنیه ولسوالی جغتو ولایت غزنی در جریان یک ماه کشته شد

سنبله ۲۳, ۱۳۹۶

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks