خبرگزاری بخدی

در جریان رویداد های جاری از افغانستان و جهان باشید

دقیق، موثق و بی طرفانه

منو
سیاسی

دیدار رئیس جمهور غنی با شماری از افسران، بریدملان و سربازان مستقر در ننگرهار

در تاریخ:
پنج شنبه ۱۸ جدی ۱۳۹۹
گزارش توسط:
رفیع مجیدی-کابل
اشتراک گذاری:

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر امروز در جریان سفرش به ولایت ننگرهار طی دیداری با افسران، بریدملان و سربازان مستقر در آن ولایت، خواست ها و پیشنهادات آنان را گوش کرد.

در این دیدار که امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری، داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی و فضل محمود فضلی رئیس عمومی ادارۀ امور نیز حضور داشتند، ابتدا محمد عرفان به نمایندگی از سربازان، حفیظ الله و وحیدالله به نمایندگی از پولیس و مدینه حمیدزی به نمایندگی از پولیس زن، صحبت کردند و خواست ها و پیشنهادات شان را با رئیس جمهور شریک ساختند.

آنان هر کدام به نوبۀ خویش، اطمینان دادند که در هر گونه شرایط جهت مبارزه آماده می باشند و خواستار توجه به سرپناه نیروهای امنیتی و دفاعی، رسیدگی به موقع به خانواده های شهدا و ایجاد یک ریاست بخاطر رسیدگی به آنان در چوکات وزارت دفاع ملی و توجه به تثبیت رتب بریدملان شدند.

سپس امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری صحبت نمود و ضمن ستایش از تلاش ها و قربانی های نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در ولایت ننگرهار، گفت که بهبود وضعیت امنیتی در این ولایت، نتیجه فداکاری های شما است.

امرالله صالح با اشاره به خواست ها و پیشنهادات نیروهای امنیتی و دفاعی، گفت که خواست های شما در عرصه های لوژستیک، تامینات و مدیریت مشروع است و به آنها رسیدگی می شود.

بعداً حمدالله محب مشاور امنیت ملی صحبت کرده، گفت که به تامین امنیت ولسوالی ها توجه صورت می گیرد و پولیس به وظیفه اصلی خود که همانا تنفیذ قانون است، بر می گردد. همچنان به پیشنهادات تان رسیدگی می شود و ترفیعات شما بر اساس شجاعت تان، اجرا می شود.

رئیس جمهور غنی پس از استماع صحبت ها و پیشنهادات آنان، از قربانی های نیروهای امنیتی و دفاعی قدردانی کرده، گفت که امروز از برکت قربانی و شجاعت شما، در ولسوالی ها امنیت آمده است و هر کدام شما نمونۀ وطن دوستی و تعهد هستید.

رئیس جمهور به مسئولین مربوطه هدایت داد که به مشکلات پولیس زن رسیدگی اساسی نمایند و افزود که پیشنهادات تان در زمینه رسیدگی به خانواده های شهدا منظور است و بخاطر رسیدگی به موقع به آنان، یک ریاست ایجاد خواهد شد.

رئیس جمهور کشور در اخیر سخنانش، گفت که پولیس نیروی تطبیق و تنفیذ قانون است، به وظیفه اصلی خویش بر خواهد گشت و جایگاه شان بیشتر از پیش تقویت می شود، تا زمینه بیشتر به تطبیق قانون فراهم گردد و از مداخله در تقرر پولیس جلوگیری صورت می گیرد.

خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

اخبار مرتبط:

رییس جمهور غنی میدان هوایی بین المللی هرات را بنام خواجه عبدالله انصاری نامگذاری کرد

دلو ۲, ۱۳۹۹

غنی: افکار امیر علی شیر نوایی و سایر شخصیت های مهم چاپ و حفظ شود

جدی ۲۲, ۱۳۹۹

رئیس جمهور غنی: تمرکز ما این است که برق بیشتر از ترکمنستان وارد کنیم

جدی ۲۲, ۱۳۹۹

ارگ: وزیر پیشین صحت عامه «عزل» شده است

جدی ۱۳, ۱۳۹۹

تازه‌ترین خبرها

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی
محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

صاحب امتیاز: محمد سالم وحدت

مدیر مالی و اداری: سید صمیم مدبر

گزارشگران:رفیع مجیدی، صفت فضلی، منصور قیومی،
محمد شفیق وحدت، صبور قیومی، و نصیر وحدت

نشانی دفتر: شهر نو، کابل