خبرگزاری بخدی

امروز ٠١ دلو ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

تاکید وزارت دفاع ایالات متحده بر حمایت از نیروهای امنیتی افغانستان

دوشنبه ٢٩ قوس ١٣٩٥ ساعت ١٢:٣٠

 وزارت دفاع ایالات متحده امریکا (پنتاگون) در گزارش تازه یی که در باره اوضاع افغانستان به کانگرس این کشور داده است، تاکید کرده که حمایت این کشور از نیروهای امنیتی افغان باید ادامه یابد.

وزارت دفاع امریکا در این گزارش خود گفته است که ارتش و پولیس ملی افغانستان در سال جاری قادر شدند تا مراکز همه ولایات افغانستان را در کنترول خود نگهدارند. وزارت دفاع امریکا در این گزارش خود گفته است که ارتش و پولیس ملی افغانستان در سال جاری قادر شدند تا مراکز همه ولایات افغانستان را در کنترول خود نگهدارند.
در این گزارش تاکید شده است که نیروهای امنیتی افغانستان به ادامه حمایت امریکا و کشور های ائتلاف نیاز دارند تا کاستی های را که در قابلیت های دفاعی خود علیه شورشیان دارند، شناسایی و رفع کنند.
بر اساس گزارش به دست آمده، قابلیت نیروهای افغان در بخش های هوایی، لوجستیک و عملیات های تهاجمی و پاکسازی بهبود یافته است اما به پیشرفت بیشتر در این زمینه ها نیاز است که باید با آن ها همکاری شود .
گفته شده که فساد، محدودیت های لوجستکی و عدم قابلیت برخی مسوولان در سوق و اداره مانع پیشرفت نیروها نظامی افغان در عملیات های تهاجمی علیه طالبان شده است.
وزارت دفاع امریکا در این گزارش خود گفته است که ارتش و پولیس ملی افغانستان در سال جاری قادر شدند تا مراکز همه ولایات افغانستان را در کنترول خود نگهدارند.
اما طالبان به تناسب هر زمان دیگر بعد از سقوط حکومت شان در سال ۲۰۰۱، بیشترین ساحات افغانستان را زیر کنترول دارند.
همچنان صدای امریکا نوشته است که در این گزارش گفته شده که نیروهای ویژه افغان هنوز هم یکی از بهترین نیروها در نوع خود در سطح منطقه می ‌باشند.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks