خبرگزاری بخدی

امروز ٣٠ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

شکست تیم ملی فوتبال زنان کشور مقابل هند در نخستین دیدار از رقابت های جنوب آسیا

سه شنبه ٠٧ جدي ١٣٩٥ ساعت ٢٢:٢٣

 تیم ملی فوتبال زنان کشور در نخستین دیدارش در چهارمین دوره رقابت‌های فوتبال بانوان جنوب آسیا، عصر امروز سه شنبه در مقابل هند با نتیجه سنگین متحمل شکست شد.

تیم فوتبال بانوان کشور در دومین بازی خود روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت ۵ عصر به مصاف بنگلادیش می رود. تیم فوتبال بانوان کشور در دومین بازی خود روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت ۵ عصر به مصاف بنگلادیش می رود.
دیدار تیم ملی فوتبال زنان کشور مقابل هند ساعت ۵:۰۰ عصر به وقت کابل در ورزشگاه ایالت شلیگوری به میزبانی هند برگزار شد که این دیدار با نتیجه پر گول ۵ بر ۱ به سود هندی ها پایان یافت.
ملی پوشان کشور در نیمه نخست این دیدار تلاش کردند بازی بهتری به نمایش بگذارند اما این بازیکنان هند بود که تا پایان نیمه نخست به ۴ گول دست یافت.
بازیکنان هند در اواخر نیمه نخست یک پنالتی را نیز از دست دادند و گول پنجم را در وقت های اضافه نیمه دوم وارد دروازه افغانستان کرد.
تک گل افغانستان نیز در دقیقه ۸۷ توسط فرخنده محتاج وارد دروازه هند شد.
افغانستان در این مسابقه با ترکیب ویدا زمری، صدف نوری، یلدا ارغندیوال، سحر ارغندیوال، شبنم روهین، فرخنده محتاج، شبنم مبارز، مرجان حیدری ، مینه احمدی، هیلی ارغندیوال و زینت صدیقی وارد میدان شد.
در این مسابقه، افغانستان برای نخستین بار یک سرمربی خارجی ( کیلی لیندسی امریکایی ) را روی نیمکت داشت و از بازیکنان جدیدش نیز رونمایی کرد.
تیم فوتبال بانوان کشور در دومین بازی خود روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت ۵ عصر به مصاف بنگلادیش می رود.
افغانستان در صورت پیروزی برابر بنگلادش شانس صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها را خواهد داشت.
تیم ‌فوتبال زنان کشور در طی سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ نیز در رقابت‌های جنوب آسیا مقابل هند قرار گرفته بود که در سال ۲۰۱۴ با نتیجه سنگین ۱۲ بر صفر و در سال ۲۰۱۲ نیز ۱۱ بر صفر به مقابل حریفش شکست خورده بود.
با این حال فدراسیون فوتبال افغانستان اعلام کرده که مطابق وعده های خود تیم ملی فوتبال زنان کشور را با امکانات لازم و برابر با تیم ملی اقایان رهسپار این مسابقات کرده است.
مسوولان فدراسیون فوتبال کشور با وجود شکست ۵ بر ۱ مقابل هند، در مقایسه با نتایج سال های گذشته از رشد فوتبال زنان ابراز خرسندی کرده اند.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks