خبرگزاری بخدی

امروز ٠١ دلو ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

یک عروس و داماد به اثر گاز گرفتگی در جوزجان جان باختند

يكشنبه ١٩ جدي ١٣٩٥ ساعت ١٤:٤٢

 مقام های محلی ولایت جوزجان در شمال کشور می گویند که یک عروس و داماد در مربوطات شهر شبرغان به علت گاز گرفتگی در اتاق خواب شان جان باختند.

محمد رضا غفوری، سخنگوی والی جوزجان به رسانه ها گفته که این عروس و داماد زمانی که برای گرم کردن منزل از از بخاری گازی استفاده کرده بودند، مسموم شدند. محمد رضا غفوری، سخنگوی والی جوزجان به رسانه ها گفته که این عروس و داماد زمانی که برای گرم کردن منزل از از بخاری گازی استفاده کرده بودند، مسموم شدند.
محمد رضا غفوری، سخنگوی والی جوزجان به رسانه ها گفته که این عروس و داماد زمانی که برای گرم کردن منزل از از بخاری گازی استفاده کرده بودند، مسموم شدند.
به گفته غفوری، آنها که تنها دو روز از زندگی مشترک را سپری کرده بودند، شب گذشته به علت گاز گرفتگی مسموم شده و جان باخته اند.
آقای غفوری گفته که این عروس و داماد یک روز قبل برای آغاز زندگی مشترک از ولایت بلخ به شهر شبرغان، مرکز ولایت جوزجان رفته بودند.
او همچنان افزوده که یک روز پیش از این رویداد یک کودک هفت ساله نیز در اثر مسموم شدن گاز به شفاخانه انتقال داده شده و نجات یافته است.
این در حالی است که در فصل سرمای زمستان به دلیل نبود برق در پایتخت و ولایات کشور، شماری زیادی از خانواده ها برای گرم کردن منازل از بخاری های گازی و ذغالی استفاده می کنند که در اثر بی توجهی سبب مرگ برخی افراد می شود.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks