خبرگزاری بخدی

منو
اقتصادی

کمیسیون تدارکات ملی ۱۱ قرارداد را به ارزش بیش از دو و نیم میلیارد افغانی منظور کرد

در تاریخ:
یکشنبه ۵ جدی ۱۳۹۵
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

 ارگ ریاست جمهوری اعلام کرد که در جلسه کمیسیون تدارکات ملی به ریاست رییس جمهورغنی، ۱۱ قرارداد به ارزش بیش از ۲.۵ میلیارد افغانی تصویب شده است.


دفتر مطبوعاتی ارگ با نشر خبرنامه ای گفته است که جلسه کمیسیون تدارکات ملی شام دیروز در ارگ دایر شد و قراردادهای تعدیل افزایش قیمت قرارداد ۱۰۰ متریک تن گندم تدارک شده از کشور ازبکستان مربوط وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، پروژۀ محافظت و بازسازی سیستم آبیاری و کانالیزاسیون در ۹ زون و ۹ بخش مربوط وزارت داخله منظور شده است.
همچنان تدارک ۱۳۵ قلم ظروف و وسایل آشپزخانه برای واحدهای مرکزی و قطعات قول اردوهای ساحوی اردوی ملی مربوط وزارت دفاع ملی در هفت ولایت و قرارداد تدارک مواد خوراکی مورد نیاز در بودیجه سال ۱۳۹۶ برای قطعات ساحوی، ادارات مرکزی، موسسات، واحدها و قطعات ارتش ملی تصویب شده است.
در این جلسه قرارداد احیای مجدد سرک ولسوالی ده صلاح الی منطقه شاشان ولایت بغلان مربوط به وزارت فواید عامه، قرارداد اعمار سرک گردنه سخی شهرداری کابل نیز منظور شده است.
گفته شده که کمیسیون تدارکات ملی دو قرارداد مربوط به وزارت امور داخله را به علت مشکلات تخنیکی دوباره به آن وزارت اعاده کرده و این کمیسیون در نخستین جلسه هفته وار سال مالی ۱۳۹۶ بعضی قراردادهای مربوط به وزارت دفاع ملی و فواید عامه را به طور مشروط منظور کرده است.
در این جلسه به وزارت اقتصاد و مشاور ارشد رسیس جمهور در امور زیربناها وظیفه سپرده شد، تا خلص سوانح کارمندان کلیدی شرکت برنده شده پروژه احیای مجدد سرک ولسوالی ده صلاح الی منطقه شاشان ولایت بغلان مربوط به وزارت فواید عامه را مورد ارزیابی قرار دهد.
خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks