خبرگزاری بخدی

منو
ورزشی

کمیته المپیک: محرومیت فضیله حورزاد لغو شد

در تاریخ:
چهارشنبه ۱۱ جدی ۱۳۹۸
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

کمیته ملی المپیک اعلام کرده است که فدراسیون باولینگ ار فضیله حورزاد، یک بازیکن تیم ملی باولینگ معذرت خواهی و فیصله کرد است که عضویت اش در این تیم حفظ می شود.

کمیته ملی المپیک با نشر یک خبرنامه گفته است که در جلسه روز گذشته(سه شنبه، ۱۰جدی) این کمیته، حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و رییس کمیته ملی المپیک، روبینا جلالی، معاون کمیته بانوان المپیک و نماینده مردم در پارلمان، با هیات رهبری فدراسیون باولینگ و فضیله حورزاد، عضو تیم ملی باولینگ دیدار و در مورد مشکلات پیش آمده در این فدراسیون گفتگو کردند.

کمیته ملی المپیک افزوده است: “در این دیدار پس از استماع توضیحات ورزشکار، فدراسیون باولینگ از وی معذرت خواهی کرده و فیصله گردید که عضویت ایشان در تیم ملی باولینگ حفظ می باشد.”

به گفته او، حفظ حقوق ورزشکاران به خصوص بانوان ورزشکار، وظیفه تمام فدراسیون ها و کمیته ملی المپیک افغانستان است.

از سویی رحیمی از همه‌ ورزشکاران خواسته است تا با رعایت تمامی اصول، وجایب شان را انجام داده و به تعهدات شان پایبند باشند.

این در حالی است که چندی قبل فدراسیون باولینگ افغانستان فضیله حورزاد را به اتهام بد حجابی، به مدت یک سال از عضویت این فدراسیون تعویق کرده بود که این موضوع با واکنش گسترده در فضای مجازی همراه شد.

خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

Baztab News

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks