خبرگزاری بخدی

منو
ورزشی

پیروزی بارسلونا و سویا در شب توقف اتلتیکومادرید در اسپانیا

در تاریخ:
دوشنبه ۴ دلو ۱۳۹۵
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

 بارسلونا با پیروزی ۴ بر صفر در خانه ایبار، بار دیگر فاصله اش با رئال مادرید، صدرنشین رقابت های لالیگا، به دو امتیاز کاهش داد.


شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار کار راحتی در خانه ایبار نداشتند اما در نهایت توانستند با چهار گول به پیروزی برسند و فاصله شان با رئال و سویا را کاهش دهند.
تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه حریف ایجاد کرد اما پس از آن این بارسایی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند.
در دقیقه ۳۱ روی یک حرکت از مسی، توپ پشت محوطه جریمه به دنیس رسید و او هم با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه میزبان فرستاد.
در دقایق پایانی نیمه اول تیم میزبان تلاش زیادی برای زدن گول تساوی انجام داد اما این تلاش بی ثمر بود و نیمه اول با همان یک گول به پایان رسید.
نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد و تنها ۵ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که مسی گول دوم آبی و اناری ها را به ثمر رساند.
بعد از این گول بار دیگر بازیکنان ایبار ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه بارسا داشتند اما باز هم این تیم میهمان بود که در دقیقه ۶۸ به گل رسید.
تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، بر شدت حملاتش افزود اما تلاش آنها به نتیجه نرسید. در مقابل این بارسا بود که در وقت های اضافه، یک بار دیگر به گول رسید. فرار الکس ویدال از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه به نیمار رسید و او هم به راحتی کار را تمام کرد.
در دیگر بازی حساس شب گذشته سویا در خانه اوساسونا با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید در حالیکه اتلتیکومادرید در خانه بلبائو با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد.
در جدول لیگای اسپانیا اکنون رئال مادرید با یک بازی کمتر و با ۴۳ امتیاز در صدر است، سویا با ۴۲ و بارسلونا با ۴۱ امتیاز در تعقیب کهکشانی ها قرار دارند.
خبرگزاری بخدی

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks