خبرگزاری بخدی

منو
ورزشی

پیروزی بارسا در لالیگا در شب تساوی پارسن جرمن در لوشامپیونه

در تاریخ:
دوشنبه ۲ حوت ۱۳۹۵
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

 در ادامه بازی های فوتبال در قاره سبز شب گذشته چندین دیدار برگزار شد که در مهم ترین این بازی ها بارسا در لالیگاه به برتری رسید و پارسن جرمن در لوشامپیونه مساوی کرد.


شاگردان انریکه در شرایطی گام به این میدان گذاشتند که در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب پاری سن جرمن شده بودند و از نظر روحی شرایط مناسبی نداشتند.
در ادامه رقابت‌ های هفته بیست و سوم لالیگا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان لگانس بود به سختی توانست این تیم را ۲ بر ۱ شکست بدهد.
در این بازی لیونل مسی در نیمه اول در همان دقایق اول (دقیقه ۴) گل اول آبی اناری ها را به ثمر رساند. بازی دو تیم در نیمه اول به تساوی به پایان رسید.
در شروع نیمه دوم هر دو تیم حملات نصفه و نیمه ی بالای گل همدیگر طرح کردند تا اینکه لوپز از تیم لگانس در دقیقه ۷۱ موفق شد که گل تساوی را بزند و بازی را ۱ بر ۱ کرد.
بعد از این گل شاگردان انریکه بیشتر تلاش کردند تا این که داخل خط هژده پنالتی شد و مسی در دقیقه ۸۹ گل دوم بارسا را به ثمر رساند و بازی را ۲ بر ۱ کرد.
پارسن جزمن و تولوز
در بازی های لوشامپیونه فرانسه نیز شب گذشته تیم های پارسن جرمن و تولوز به مصاف هم به میدان رفتند و این بازی در ۹۰ دقیقه به تساوی رسید.
آخرین بازی هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با تساوی بدون گل تیم پاری ‌سن جرمن در ورزشگاه خانگی خود مقابل تولوز به اتمام رسید.
پاری‌ سن‌ جرمن با از دست دادن ۲ امتیاز کلیدی، ۵۶ امتیازی شد و در فاصله ۳ امتیازی موناکوی صدرنشین قرار گرفت.

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks