خبرگزاری بخدی

منو
علم و فن آوری

اعلان نتایج مسابقه ستاره معارف در ولایت پروان

در تاریخ:
دوشنبه ۲۷ ثور ۱۳۹۵
گزارش توسط: اشتراک گذاری:

 مسابقه ستاره معارف در پروان که پیشتر ازسوی نهاد جوانان مسلمان افغانستان (نجم) با همکاری نهاد جوانان متعهد اسلامی افغانستان، ریاست معارف و ریاست اطلاعات و فرهنگ پروان برگزارشده بود، با انتخاب سه چهره برتر به پایان رسید.

در این مسابقه تعداد ۴۰۰ تن به شمول پسران و دختران شرکت کرده بودند که امروز از میان این جوانان ۵۰ تن به عنوان نخبه گان معرفی شدند.
در محفلی که به همین مناسبت در تالار مطبوعات ریاست اطلاعات و فرهنگ برگزارشده بود، مقام های ولایت پروان، ریس و اعضای شورای ولایتی، مسوولان معارف و شماری زیادی ازجوانان شرکت داشتند .
احمد شایق حکیمی، مسوول فدراسیون ملی جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ ومسوول نهاد جوانان متعهد اسلامی افغانستان ازشفافیت مسابقه سخن گفته و تاکید کرد که نتایج این مسابقه به اساس اصل شایستگی و لیاقت در نظر گرفته شده است .
عبدالواحد همت، معاون نهاد نجم گفت: نهاد جوانان مسلمان افغانستان به هدف رشد و تبارز دادن دانش و ظرفیت جوانان مسابقات ستاره معارف را در ۲۸ ولایت کشور راه اندازی کرده است که تعداد ۶۰ هزار تن از جوانان از این برنامه مستفید شده اند  .
غلام بهاالدین جیلانی، رییس شورای ولایتی پروان از برگزار کنندگان این برنامه قدردانی کرده و معرفی ۵۰ تن ازجوانان رابه عنوان بهترین نخبه افتخارمردم پروان دانست .
در همین حال میان عبدالواحد هاشمی، ریس اطلاعات و فرهنگ پروان گفت : ریاست اطلاعات و فرهنگ از برنامه های علمی و فرهنگی که هدف آن رشد ذهنی و فکری جوانان بوده وسبب تشویق وشگوفایی استعداد آن ها شود، حمایت وپشتیبانی می کند .
در پایان این برنامه از جمع ۵۰ بهترین،۳ تن به مقام های اول، دوم وسوم رسیدند.
گفته می شود که به زودی  از میان  ستارگان معارف درسطح ولایات، ستاره معارف در سطح کشورانتخاب خواهد شد.

اشتراک گذاری این مطلب:

پرخواننده ترین ها

برای اطلاع یافتن از آخرین اخبار افغانستان و منطقه به صفحات اجتماعی خبرگزاری بخدی بپیوندید.

آخرین اخبار روز

بیشتر بخوانید

خبرگزاری بخدی

تازه ترین تحولات منطقه و جهان

حق کاپی رايت تمام مطالب، اخبار و گزارشها برای خبرگزاری بخدی محفوظ است.
درباره شرايط استفاده از مطالب خبرگزاری بخدی بيشتر بخوانيد.

Powered & Developed by TechSharks